Pro firmy

Opravdu kreativní teambuilding

Klasická firemní večeře nikoho nepřekvapí, na karaoke se nikomu nechce, a to už vůbec nemluvíme o bowlingu. Hledáte nové nápady na teambuilding, o kterém se bude v týmu ještě dlouho vyprávět? Pak jste tu správně! Zážitkový večer malování je skvělou volbou pro firmy, které hledají způsob, jak své zaměstnance opravdu nadchnout a společný večer si užít naplno!

CO OD TVOŘIVÉHO VEČÍRKU OČEKÁVAT?

Koncept je jednoduchý. Za tři hodiny s námi zvládnete namalovat stylový obraz, který si na konci večera odnesete domů. A spolu s ním i dobrou náladu a vzpomínky na nezapomenutelný večer strávený s kolegy. Naši lektoři a lektorky se vám budou po celou dobu večera věnovat a rádi se vším poradí. Obraz opravdu zvládnou hravě dokončit i ti, kteří s malováním nemají žádné zkušenosti. V průběhu večera se najde čas na poklábosení, výborné občerstvení i lahodné drinky.

PROČ ZAŽÍT TEAMBUILDING PRÁVĚ S NÁMI?

Ať už jste menší kolektiv nebo se chystáte organizovat akci pro větší oddělení, jsme tu pro vás. Výhody a cíle spojené spořádáním teambuildingů vám jistě představovat nemusíme. Ale proč zvolit zrovna ten od nás? Dopřejte svým zaměstnancům opravdu originální a kreativní zábavu, která podnítí jejich vlastní tvořivost a smysl pro detail. Ukažte jim, že dokážou i to, co se ještě včera zdálo nemožné. Dnes v ArtMoment a zítra v práci! Půjdete do toho s námi?

Firemní akce nejen v Praze

Na zážitek vás rádi pozveme do elegantních a okouzlujících prostor restaurací, ve kterých obvykle naše ArtMoment večery pořádáme. Ty si můžete prohlédnout na naší hlavní stránce. Večer ovšem zvládneme uspořádat prakticky kdekoliv! Ať už by to bylo u vás v kanceláři nebo v jiných prostorech. Za sebou už máme třeba i outdoor variantu zážitkového večera malování. Pro vaše přání uděláme opravdu maximum!

Večírek, oběd nebo firemní brunch?

Zvolte si pro svůj tým elegantní zážitek plný zábavy! Jak vám zní takový firemní brunch plný tvořivosti, který nastartuje pracovní den? A co takhle si trochu prodloužit pauzu na oběd a dobít se s námi kreativní energií? Samo sebou, že se společně můžeme sejít i večer. Zážitek pak bude třešničkou na dortu skvělého pracovního dne!

Teambuilding na míru

Nechte to na nás! Zážitek pro vás rádi uspořádáme se vším všudy: zařídíme catering s rozmanitou nabídkou nápojů i jídel, která příjemně překvapí milovníky masa i vegany, najdeme ty nejvhodnější prostory a postaráme se i o další doprovodný program. Jednoduše: uděláme vše pro to, aby se na teambuilding mezi kolegy ještě dlouho vzpomínalo!

Reference

 
 

"S ArtMoment už to byla moje druhá zkušenost a opět skvělá! Tentokrát jsme si nechali uspořádat teambuilding, všechno bylo na míru, tak jak jsme si přáli. Díky přátelskému a osobnímu přístupu je o zážitek opravdu postaráno."

Anna Faschingbauerová
Talent Acquisition Partner
Johnson & Johnson

ZAUJALI JSME vás?

Neváhejte a napište nám svou představu na e-mail info@artmoment.cz nebo volejte na 704 606 280. Obratem se vám ozveme a rádi domluvíme podrobnosti i zodpovíme všechny dotazy!

Potřebujete více informací?

Máte nějaké otázky? Zodpovíme je. Prosíme o pečlivé vyplnění kontaktních údajů.

Nevyplňujte toto pole: