O ArtMoment

Kdo jsme?

V ArtMoment jsme sehraná parta nadšenců do umění, kteří se rozhodli, že svou kreativitou a chutí do nových zážitků nakazí i vás! Během tří hodin dostanete možnost se na našich večerech vžít do role umělce a prožít nezapomenutelný večer v atmosféře elegantních a stylových restaurací. Naším cílem je, abyste se cítili na našich večerech výjimečně a třeba si i dokázali, že zvládnete něco, na co byste dřív ani nepomysleli. No a taky abyste si kromě obrazu odnesli i široké úsměvy na tváři a spoustu krásných vzpomínek!

Na čem si zakládáme?

Jak to celé začalo?

Všechno to začalo naší vlastní touhou po nových a nevšedních zážitcích. Stejně jako umělci, kteří s nadšením nasávají svět kolem sebe a přetvářejí ho dle vlastní fantazie, i náš projekt našel inspiraci v zážitku, který jsme na vlastní kůži sami absolvovali v zahraničí. Když jsme toužili prožít něco podobného znovu i se svými blízkými, zjistili jsme, že u nás v Česku nic podobného není. A tak jsme dali hlavy dohromady a zamysleli se nad tím, jak vše udělat ještě lépe a hlavně podle sebe.

Naše první tahy štětcem

Je to možná právě v době těžkých chvil, kdy umění a kreativita často nabírají nový dech. A přesně tak dostal vítr do plachet i ArtMoment! Náš první večer ArtMoment se konal po první vlně covidu. Všude panovalo všeobecné nadšení z toho, že zase můžeme být venku a užívat si společného času s blízkými a přáteli. A pak přišla další vlna...

A co potom?

Jako všichni ostatní, i my jsme se snažili si poradit, jak nejlépe jsme dovedli. Zážitek jsme začali nabízet formou on-line lekcí doplněných o rozesílání balíčků s výtvarnými potřebami. To pro nás bylo důležitou zkušeností. V tu chvíli jsme totiž pochopili, že lidé za námi nechodí pouze kvůli malování. Došlo nám, že naší největší předností je schopnost přenést zákazníky do kouzelné atmosféry nevšedních restaurací, kde prožijí výjimečný večer a jedinečný zážitek se vším všudy.

MOTIVUJÍ NÁS ÚSPĚCHY, NÁŠ TÝM A HLAVNĚ VY!

Na začátku byl každý večer plný očekávání, jak to vlastně dopadne. Postupně jsme získali jistotu, že jdeme správným směrem. Teď jsme pyšní na každý vyprodaný večer.
Stále pracujeme na tom, aby byly vaše zážitky ještě propracovanější a kreativnější. Nová města, rozrůstající se tým i nové tematické večery. Jasně, že jsme po cestě narazili na nějaké ty překážky a občas se i něco nepovede. Ale i o tom to je. Nakonec je to ale vždy vaše nadšení, co nás inspiruje a žene pořád dál vstříc novým zážitkům.

ArtMoment v číslech

Náš tým

Bez našich skvělých kolegů a kolegyň bychom nic z toho nedokázali. Naše lektorky a lektoři jsou v podstatě těmi jedinými, s kým naši hosté přijdou do kontaktu. A pouze díky jejich skvělé práci, jejich nadšení a jejich profesionalitě jsme schopni dělat to, co děláme.

Poznejte náš tým