FAQ – Teambuilding

Firemní event s ArtMoment si mohou užít jak malé týmy od 5 lidí, tak i větší skupiny do 100 lidí. Zvládneme však poskytnout parádní zážitek i pro větší podnik – napište nám a společně vymyslíme řešení!

Samozřejmě! Spolupracujeme s několika restuaracemi v Brně, Ostravě a Plzni, avšak bez problémů dorazíme na jakékoliv místo v Česku i do zahraničí. Event v restauraci, hotelu, u vás v kancelářích nebo v přírodě – umíme to všechno!

Jasně! Vystavíme pro Vás fakturu s textací "Školení zaměstnanců", "Workshop" nebo "Firemní event" – vaše účetní bude mít radost.

Umíme to! Přizpůsobíme se vašim potřebám a zařídíme pro vás klidně jak kratší, tak i delší event. Máme připraveno hned několik dalších formátů, které vypadají stejně efektně a elegantně, avšak trvají méně.

Určitě! Se všemi restauracemi pro naše klienty máme domluvené flexibilní podmínky ohledně cateringu a při tvorbě jídelního lístku zohledňují vaše přání, požadavky a vámi stanovený rozpočet. Může se tak proto jednat jak o večeři ve formátu švédského stolu či rautu, nabídku chlebíčků či jednohubek nebo coffee-break s jednoduchými zákusky – zkrátka, připraví pro Vás to, co si budete přát a s takovým rozpočtem, který nastavíte.