Formáty

ArtPouring

KRÁSA V JEDNODUCHOSTI

Žádnou vědu tu nehledejte – tento koncept hravě zvládne naprosto každý. Pomocí různých technik polévání vytvoříte akrylovými barvami na plátně fascinující vzory s efektem barevného mramoru.

VLASTNÍ UMĚLECKÉ DÍLO

Tajemství techniky pouring spočívá v kreativním míchání různých odstínů a především ve správné konzistenci barev. Jak na to vám rádi poradí naši skvělí lektoři a lektorky. Výsledkem bude váš vlastní obraz, který se bude hodit úplně kamkoli.

 
 
Zážitek s klasickými předlohami

OSVĚDČENÝ ORIGINÁL

Přijďte za námi na zážitek, se kterým to v ArtMoment všechno začalo. Užijete si příjemné chvilky v krásných prostorech a namalujete svůj první obraz v životě.

OBJEVTE V SOBĚ UMĚLCE

V jedné ruce štětec, v druhé welcome drink a před vámi plátno, které čeká jen na vás. Vyzkoušejte, že jako umělec se může cítit, alespoň na malou chvilku, každý z nás.

ČASTO KLADENÉ DOTAZY

  • V okouzlujícím prostředí s námi strávíte tři hodiny, za které obraz zvládnete dokončit.
  • Nejprve se s vámi přivítáme a usadíme vás na místo.
  • Tam bude již vše potřebné připraveno a vy si můžete vybrat welcome drink dle libosti.
  • Po výběru předlohy vám naše lektorky a lektoři vše vysvětlí a dají užitečné rady do začátku.
  • Následně pomůžeme připravit barvy a samozřejmostí je zástěra, díky které se neušpiníte.
  • Po celou dobu večera bude prostor i pro individuální dotazy a konzultace.
  • V průběhu zážitku je vám navíc k dispozici příjemná obsluha a kompletní menu dané restaurace či kavárny.
  • Na památku vám zůstane nejen obraz, ale i profesionální fotografie z celého večera.
  • Na konci večera pro vás obraz pečlivě zabalíme a vše rádi uklidíme.
  • Na vás je si večer užít a nechat o sebe pečovat!

Odpověď zní: ANO! Většina účastníků zážitkových večerů jsou lidé, kteří naposledy vzali štětec do ruky ve školce nebo na základní škole. Celý koncept je připraven tak, aby ho zvládl i člověk, který nemá zkušenosti ani takzvané nadání. Po celou dobu jsou vám navíc k dispozici pro individuální konzultace naši skvělí lektoři a lektorky.

Pokud sem tam nebo pravidelně malujete, rádi se s vámi pobavíme a večer pro vás individuálně upravíme tak, abyste se nenudili.

Zážitkový večer malování doporučujeme všem od 12 let. Během zážitku je nutné se 3 hodiny soustředěně věnovat malování. Menší děti rychleji ztrácejí pozornost a někdy mohou potřebovat mnohem intenzivnější a podrobnější individuální rady. Ty ovšem, vzhledem k tomu, že si přejeme všem našim zákazníkům dopřát stejnou kvalitu zážitku, nemůžeme zaručit. Proto preferujeme věk, kdy děti bez obav koncept večera zvládnou a zážitek si užijí stejně jako dospělí!

Zážitkový večer trvá 3 hodiny. Během nich zvládnete namalovat stylový obraz. A to i v případě, že jste nikdy předtím nemalovali. V průběhu večera si stihnete i poklábosit s přáteli a dát si něco dobrého k pití.

Na ArtMoment zážitkových večerech malujeme akrylem. Ten je pro své vlastnosti vhodným i pro úplné začátečníky. Akrylové barvy rychle schnou, mají vynikající kryvost i intenzitu odstínu.

VŠECHNY FAQ
 
 
ArtMotion

GRAVITACE = LEGRACE

Gravitace: většinou ji ani nevnímáme. Zemská přitažlivost je neviditelnou součástí naší každodennosti. Co kdybychom ji ale společně proměnili v zábavu plnou kreativity?

BARVY V POHYBU

Během zážitku s námi za pomoci našich lektorů a lektorek, a tentokrát také gravitace, vytvoříte originální abstraktní obraz. Na tenhle zážitek jen tak nezapomenete!

 
 
ArtFashion

NEKONEČNÁ PALETA MOŽNOSTÍ

Malovat se dá na ledaco. Na papír, plátno, zeď a třeba i na oblečení. Co takhle si ozvláštnit bílé tričko nebo udělat ze staré džínovky nejstylovější kousek ve svém šatníku? Pojďme na to!

PROPOJTE UMĚNÍ A STYL

Užijte si s námi kreativní zážitek a vdechněte svému šatníku nový šmrnc. A až se příště budete chystat do města, sáhněte ve skříni po svém vlastním kousku umění.

 
 
ArtTexture

STYLOVĚ MINIMALISTICKÝ

Při ArTexture budeme kombinovat malbu štětcem klasickými akrylovými barvami se zdobením pomocí dekorativní tuby. Tak trochu, jako když zdobíte dort. Tentokrát si ale do parády vezmete plátno. .

STYLOVĚ MINIMALISTICKÝ

Čekat na vás budou předlohy, které podtrhnou eleganci této techniky malování. Za pomoci našich lektorek a lektorů vytvoříte opravdu stylový obraz s moderními minimalistickými motivy.

 
 
ArtSqueegee

JEDNÍM TAHEM K UMĚNÍ

Malování stěrkou zvládne opravdu každý. Nakapeme barvu a pomalým tahem setřeme. Zní to jednoduše? Proto, že je! O to větší legraci si u toho ale užijete. Každý obraz je s ArtSqueegee zábavným překvapením.

RELAX A POHODA

Malování dokáže být úžasně relaxující a uspokojující. Vyzkoušejte, že s každým tahem stěrky, jako byste ze stolu smetli jednu položku ze seznamu svých každodenních starostí. Alespoň na chvilku.

 
 
ArtCoffee

Kdy a kde se potkáme?

Propojení chutí a umění

V prostorech krásné kavárny navnaděni omamnou vůní kávy začnete s malováním. Hořkosladký nápoj se pro vás stane inspirací i prostředkem k namalování vašeho vlastního obrazu.

Ten nejlahodnější z nápojů

Oříšková, s nádechem čokolády a ovoce nebo spíš kyselejší? Užijte si ochutnávku káv a zjistěte, která vám sedí nejlépe.

Rezervovat termín 29.10.
 
 
ArtInk

Ponořte se do nových dimenzí tvoření

Tato hravá technika vždy překvapí svou lehkou nepředvídatelností - v procesu malování budete moct sledovat, jak vám pod rukama v záplavě rozpíjejících se barev ožívá vaše vlastní umělecké dílo. Zní to složitě? Opak je pravdou! Tento kreativní způsob tvoření je ideální (nejen) pro všechny začátečníky.

A jak zážitek probíhá?

Zapomeňte na plátna, předlohy i na všechno, na co jste byli s ArtMoment dosud zvyklí. Na ArtInk půjde především o vaši vlastní kreativitu a otevřenou mysl. Malovat budete tentokrát na papír. K dispozici dostanete nejen líh a inkoust, ale také zlatý a stříbrný pigment, který dodá vašemu abstraktnímu dílu ten správný nádech magičnosti a luxusu.

 
 
ArtKids

Kdy a kde se potkáme?

Lokalita

Na Větvi

Datum a čas

V jeskyni: Techniky pravěkých umělců

V neděli to bude hlavně zábava, ale dozvíme se i něco nového. Na úvod lektoři a lektorky představí prastaré techniky malování a materiály, které se kdysi používaly. Pak už pod jejich vedením začneme tvořit obrazy. Používat k tomu budeme mimo jiné i zábavné výtvarné potřeby jako třeba uhlí, rudku nebo špejle.

Vlastní hliněná Venuše

Na ArtKids se nebudeme ani na chviličku nudit. Pro ještě větší pestrost jsme si pro děti připravili hned dvě aktivity. Kromě obrazu budou také z rychleschnoucí hlíny vytvářet malou sošku zvířete, člověka nebo nádobky.

Pauzičky na osvěžení

Aby toho najednou nebylo příliš a aby nám výtvory hezky schly, budou malé umělce během zážitku čekat hned dvě přestávky. Protáhnou si nožičky, osvěží se a dají si svačinku.

Rezervovat termín
 
 
ArtWine

In vino veritas?

Někdo ve víně hledá pravdu, my inspiraci. A tak vznikl další koncept: ArtWine. Zážitek, který navnadí všechny vaše smysly. To budou someliéři koukat!

Víno nám bude sloužit jako barva a prostředek tvoření. A dřív než řeknete Sauvignon nebo Rizling, s pomocí našich lektorek a lektorů namalujete podle předlohy vlastní jedinečné umělecké dílo.

Degustace se someliérem

Už jste někdy vyzkoušeli degustaci pod vedením someliéra? Je to opravdu zážitek! Dozvíte se spoustu zajímavých informací a vyzkoušíte hned několik degustačních vzorků.

Rezervovat termín
 
 

Stránka 1 z 1 - 10 položek celkem