Zážitek s klasickými předlohami

OSVĚDČENÝ ORIGINÁL

Přijďte za námi na zážitek, se kterým to v ArtMoment všechno začalo. Užijete si příjemné chvilky v krásných prostorech a namalujete svůj první obraz v životě.

OBJEVTE V SOBĚ UMĚLCE

V jedné ruce štětec, v druhé welcome drink a před vámi plátno, které čeká jen na vás. Vyzkoušejte, že jako umělec se může cítit, alespoň na malou chvilku, každý z nás.

ČASTO KLADENÉ DOTAZY

  • V okouzlujícím prostředí s námi strávíte tři hodiny, za které obraz zvládnete dokončit.
  • Nejprve se s vámi přivítáme a usadíme vás na místo.
  • Tam bude již vše potřebné připraveno a vy si můžete vybrat welcome drink dle libosti.
  • Po výběru předlohy vám naše lektorky a lektoři vše vysvětlí a dají užitečné rady do začátku.
  • Následně pomůžeme připravit barvy a samozřejmostí je zástěra, díky které se neušpiníte.
  • Po celou dobu večera bude prostor i pro individuální dotazy a konzultace.
  • V průběhu zážitku je vám navíc k dispozici příjemná obsluha a kompletní menu dané restaurace či kavárny.
  • Na památku vám zůstane nejen obraz, ale i profesionální fotografie z celého večera.
  • Na konci večera pro vás obraz pečlivě zabalíme a vše rádi uklidíme.
  • Na vás je si večer užít a nechat o sebe pečovat!

Odpověď zní: ANO! Většina účastníků zážitkových večerů jsou lidé, kteří naposledy vzali štětec do ruky ve školce nebo na základní škole. Celý koncept je připraven tak, aby ho zvládl i člověk, který nemá zkušenosti ani takzvané nadání. Po celou dobu jsou vám navíc k dispozici pro individuální konzultace naši skvělí lektoři a lektorky.

Pokud sem tam nebo pravidelně malujete, rádi se s vámi pobavíme a večer pro vás individuálně upravíme tak, abyste se nenudili.

Zážitkový večer malování doporučujeme všem od 12 let. Během zážitku je nutné se 3 hodiny soustředěně věnovat malování. Menší děti rychleji ztrácejí pozornost a někdy mohou potřebovat mnohem intenzivnější a podrobnější individuální rady. Ty ovšem, vzhledem k tomu, že si přejeme všem našim zákazníkům dopřát stejnou kvalitu zážitku, nemůžeme zaručit. Proto preferujeme věk, kdy děti bez obav koncept večera zvládnou a zážitek si užijí stejně jako dospělí!

Zážitkový večer trvá 3 hodiny. Během nich zvládnete namalovat stylový obraz. A to i v případě, že jste nikdy předtím nemalovali. V průběhu večera si stihnete i poklábosit s přáteli a dát si něco dobrého k pití.

Na ArtMoment zážitkových večerech malujeme akrylem. Ten je pro své vlastnosti vhodným i pro úplné začátečníky. Akrylové barvy rychle schnou, mají vynikající kryvost i intenzitu odstínu.

VŠECHNY FAQ