• Zážitkový večer malování ArtMoment v Praze
 • S námi zvládnete namalovat obraz, který uchová vzpomínky na momenty večera s jedinečnou atmosférou.

  Jak zážitek probíhá a co vás na něm čeká?

  • V okouzlujícím prostředí s námi strávíte tři hodiny, za které obraz zvládnete dokončit.
  • Nejprve se s vámi přivítáme a usadíme vás na místo.
  • Tam bude již vše potřebné připraveno a vy si můžete vybrat welcome drink dle libosti.
  • Po výběru předlohy vám naše lektorky a lektoři vše vysvětlí a dají užitečné rady do začátku.
  • Následně pomůžeme připravit barvy a samozřejmostí je zástěra, díky které se neušpiníte.
  • Po celou dobu večera bude prostor i pro individuální dotazy a konzultace.
  • V průběhu zážitku je vám navíc k dispozici příjemná obsluha a kompletní menu dané restaurace či kavárny.
  • Na památku vám zůstane nejen obraz, ale i profesionální fotografie z celého večera.
  • Na konci večera pro vás obraz pečlivě zabalíme a vše rádi uklidíme.
  • Na vás je si večer užít a nechat o sebe pečovat!

  ArtMoment Gentleman

  Nenechte si ujít originální zážitek pro každého správného gentlemana. Obrazy malované podle speciálně vybraných předloh, komentovaná ochutnávka výborné whisky a jedinečné prostory karlínského Arthur’s Pub. I takto může vypadat ArtMoment!

  Darujte nezapomenutelný zážitek

  Chcete zakoupit večer malování jako dárek? Ani jeden termín vám nevyhovuje? Máme pro Vás řešení. Objednejte si dárkový voucher na večer malování a na termínu se dohodnete později. Voucher obdržíte hned v elektronické podobě a můžete ho darovat ještě tentýž den.

  Objednat voucher

  Zvládnu to, i když neumím malovat?

  Odpověď zní ANO! Většina účastníků kurzu jsou lidé, kteří malovali naposledy ve školce, nebo základní škole. Celý koncept je připraven na to, že nemáte zkušenosti, ani nadání. Lektorky Vám pomohou s výběrem vhodné předlohy a budou k dispozici na individuální konzultaci.

  Pokud sem tam, nebo pravidelně malujete, rádi se s Vámi pobavíme a večer pro Vás individuálně upravíme tak, aby jste se nenudili.

  Zažijte kouzlo ArtValentine

  Překvapte svou drahou polovičku a oslavte svátek všech zamilovaných za svitu svíček a doprovodu živé hudby v obklopení umění. Namalujte společně romantický párový obraz a zvěčněte svou lásku skrz vlastní mistrovské dílo!

  Kde zážitek probíhá?

  Spojka Karlín je první flexitariánskou restaurací v ČR. Její inspirativní interiér oplývá jedinečnou atmosférou. Tu zaručuje kombinace vysokých stropů, prosklených stěn vnášejících do prostoru přirozené světlo a více než neuvěřitelných 500 živých rostlin. Probuďte zde spolu s námi svoji kreativitu!

  Kde zážitek probíhá?

  Vnitroblock je kreativním centrem Holešovic. Zaujme nejen jedinečným interiérem vindustriálním duchu, ale především i mimořádnou atmosférou naplněnou vůní kávy, stylovou módou, designem i uměním. Přijďte zažít tuto smršť tvořivosti s ArtMoment na vlastní kůži!

  Kde zážitek probíhá?

  Prostory restaurace The Artisan zaujmou nejen svým čistým a moderním designem, ale také vůní svěží české kuchyně. V této oáze chutí v centru Prahy pro vás s radostí připraví vynikající kávu, jedinečné menu založené na lokálních surovinách i originální drinky. A od teď zde můžete zažít i večery ArtMoment. Přidáte se?

  Kde zážitek probíhá?

  Představte si prostory v tónech luxusního designu prostoupené přátelskou atmosférou a kuchyni založenou na lokálně a eticky zpracovaných surovinách. To a víc je Arthur’s Pub. Přijďte vyzkoušet jejich perfektně načepované pivo, nevšední drinky i skvělou whisky. V kombinaci s ArtMoment se návštěva zde stane opravdu neotřelým zážitkem.

   
   
   

  Příjemný zážitek je zaručen

  @natalie.tolarova

  “Mám ze sebe radost a jednoznačně mám radost z tohoto užitého večera. Hned bych si to zopakovala!”

  @natali_kot

  “Tak dnes večer tvořím toto velice umělecké dílo, držte palce a někdy se na tento večer stavte také, je to super!”

  @beha_nguyen

  “Na lekci jsem šla odpočinout už podruhé. A pokaždý naprostá spokojenost, obraz zvládnou i lidi, co předtím nikdy nemalovali. Přijde mi to i fajn zpestření pro páry, pokud teda ten druhý chce.”

  @petrlexa

  “Jako malej jsem často chodil ven s tužkou a papírem a kreslil, co jsem viděl. Dneska jsem si to na Art Momentu po asi 20 letech zase trochu oživil.”

  @terezista

  "Včerejší dokonalý večer s mojí Happy Buddhou!”

  Všechny recenze

  Co mohu
  namalovat?

  Na výběr máme více než 40 různých motivů, které vybírali umělci na základě obtížnosti, proveditelnosti a vzhledu. Výběr je široký a vybrat si můžete od pop-artu, přes krajiny, zvířátka, květiny, až po abstrakci. Při výběru Vám lektorky budou plně k dispozici a na základě vašich požadavků poradí, který z motivů bude ten pravý.

  Připojte se
  do týmu!

  Do našeho skvělého týmu ArtMoment hledáme posily na tyto pozice: lektor malování, fotograf. V případě, že rádi malujete a chtěli byste být inspirací a průvodcem do světa umění pro naše zákazníky, nebo je Vaší vášní portrétové a reportážní focení, napište nám prosím na kariera@artmoment.cz s pár větami o sobě a přiložte své CV. Budeme se těšit na spolupráci!

  Nejste z Prahy?

  Vyzkoušejte ArtMoment v Plzni, kde restaurace ZA OPONOU nabízí příjemný a útulný interiér v jedinečném a inspirativním prostoru Nového divadla v Plzni. Můžete zde strávit večer v romantickém rozjímání nad malbou, dobrou večeří a skvělým vínem.

  Dostupné termíny v Plzni

  Nejste z Prahy?

  V elegantní Vittorio Restaurant v srdci Brna na vás čeká prvotřídní four season kuchyně. Filozofií je synergie přátelského přístupu, otevřenosti a lahodných pokrmů z těch nejlepších surovin. Four seasons kuchyně je jedinečná v tom, že pracuje s potravinami, které byly vypěstovány ve svém přirozeném ročním období.

  Dostupné termíny v Brně

  Nejste z Prahy?

  CØKAFE v Ostravě se zalíbí nejen minimalistům, kteří zbožňují kvalitní kávu světových značek, ale i všem milovníkům čistých a vzdušných moderních interiérů. Kavárna nabízí nejenom výbornou kávu, kterou praží sama v Ostravě, ale také výborné občerstvení. Pravidelně též pořádá nejrůznější akce spojené s poznáváním kávy, výsadbou a aranžováním květin nebo přípravou míchaných nápojů, a nově i zážitkové večery malování ArtMoment.

  Dostupné termíny v Ostravě
   
   
   

  Dárkový voucher

  Nejlepší dárek je zážitek! Darujte dárkový voucher na zážitkový večer malování ArtMoment. Udělejte radost darováním nezapomenutelného večera ve skvělém prostředí.

  Více informací

  Podívejte se, co na ArtMomentu zažijete

   
   
  Dostupnost:Zvolte variantu (>5 ks) Máme volná místa (2 ks) Máme volná místa (>5 ks) Máme volná místa (2 ks) Máme volná místa (2 ks) Máme volná místa (>5 ks) Máme volná místa
  • Varianta:
  • Cena:
  • 1 690 Kč 1 690 Kč 1 690 Kč 1 690 Kč 1 690 Kč 1 690 Kč 1 690 Kč
 • Zážitkový večer malování ArtMoment v Praze
  • 1 z 58
  Zážitkový večer malování ArtMoment v PrazeZážitkový večer malování ArtMoment v PrazeZážitkový večer malování ArtMoment v PrazeZážitkový večer malování ArtMoment v PrazeZážitkový večer malování ArtMoment v PrazeZážitkový večer malování ArtMoment v PrazeArtMoment 8ArtMoment 18ArtMoment 9ArtMoment 16ArtMoment 10ArtMoment 13ArtMoment 15ArtMoment 12ArtMoment 17ArtMoment 11ArtMoment 30ArtMoment 31ArtMoment 23ArtMoment 20ArtMoment 19ArtMoment 22ArtMoment 21ArtMoment 32ArtMoment 24ArtMoment 25ArtMoment 29ArtMoment 26ArtMoment 27ArtMoment 28Zážitkový večer malování ArtMoment v PrazePR 29.01.23Spojka 7Vnitroblock (1)Vnitroblock (8)PR 05.02.23PR 06.02.23Vnitroblock (2)Vnitroblock (7)PR 12.02.23PR 13.02.23tematicky (1)Vnitroblock (3)Vnitroblock (6)PR 19.02.23PR 20.02.23Vnitroblock (4)Vnitroblock (5)PR 26.02.23PR 27.02.23Zážitkový večer malování ArtMoment v PrazeZážitkový večer malování ArtMoment v PrazeZážitkový večer malování ArtMoment v PrazeZážitkový večer malování ArtMoment v PrazeZážitkový večer malování ArtMoment v PrazeZážitkový večer malování ArtMoment v PrazeZážitkový večer malování ArtMoment v Praze