Často kladené dotazy

Zážitek

 • V okouzlujícím prostředí s námi strávíte tři hodiny, za které obraz zvládnete dokončit.
 • Nejprve se s vámi přivítáme a usadíme vás na místo.
 • Tam bude již vše potřebné připraveno a vy si můžete vybrat welcome drink dle libosti.
 • Po výběru předlohy vám naše lektorky a lektoři vše vysvětlí a dají užitečné rady do začátku.
 • Následně pomůžeme připravit barvy a samozřejmostí je zástěra, díky které se neušpiníte.
 • Po celou dobu večera bude prostor i pro individuální dotazy a konzultace.
 • V průběhu zážitku je vám navíc k dispozici příjemná obsluha a kompletní menu dané restaurace či kavárny.
 • Na památku vám zůstane nejen obraz, ale i profesionální fotografie z celého večera.
 • Na konci večera pro vás obraz pečlivě zabalíme a vše rádi uklidíme.
 • Na vás je si večer užít a nechat o sebe pečovat!

Odpověď zní: ANO! Většina účastníků zážitkových večerů jsou lidé, kteří naposledy vzali štětec do ruky ve školce nebo na základní škole. Celý koncept je připraven tak, aby ho zvládl i člověk, který nemá zkušenosti ani takzvané nadání. Po celou dobu jsou vám navíc k dispozici pro individuální konzultace naši skvělí lektoři a lektorky.

Pokud sem tam nebo pravidelně malujete, rádi se s vámi pobavíme a večer pro vás individuálně upravíme tak, abyste se nenudili.

Zážitkový večer malování doporučujeme všem od 12 let. Během zážitku je nutné se 3 hodiny soustředěně věnovat malování. Menší děti rychleji ztrácejí pozornost a někdy mohou potřebovat mnohem intenzivnější a podrobnější individuální rady. Ty ovšem, vzhledem k tomu, že si přejeme všem našim zákazníkům dopřát stejnou kvalitu zážitku, nemůžeme zaručit. Proto preferujeme věk, kdy děti bez obav koncept večera zvládnou a zážitek si užijí stejně jako dospělí!

 • Welcome drink dle vlastního výběru.
 • Plátno na rámu o rozměrech 40 x 50 cm.
 • Rychleschnoucí akrylové barvy s vynikající kryvostí a intenzitou odstínu.
 • Připravený malířský stojan, štětce, tužky a ostatní výtvarné potřeby.
 • Široká škála předloh rozdělených podle obtížnosti.
 • Individuální rady a konzultace.
 • Zážitek v okouzlujících prostorech s jedinečnou atmosférou.
 • Nezapomenutelný večer, o kterém si budete ještě dlouho povídat.
 • Vaše vlastní umělecké dílo, které pro vás na cestu domů bezpečně zabalíme.
 • Profesionální fotografie, které uloží vaše vzpomínky už napořád.

Zážitkový večer trvá 3 hodiny. Během nich zvládnete namalovat stylový obraz. A to i v případě, že jste nikdy předtím nemalovali. V průběhu večera si stihnete i poklábosit s přáteli a dát si něco dobrého k pití.

Zážitek probíhá v pečlivě vybraných kavárnách a restauracích v Praze, Brně, Ostravě a Plzni. Aktuální termíny a místa konání jsou dostupná v kalendáři na hlavní stránce webu.

Na výběr máme z celé sady předloh, které vybírali umělci na základě obtížnosti, proveditelnosti a vzhledu. Výběr je opravdu široký. Od motivů inspirovaných pop-artem, krajinou, zvířaty či květinami až po abstraktnější kousky. Při výběru vám budou k dispozici naše lektorky a lektoři. Rádi vám poradí, který z motivů bude ten pravý!

Na ArtMoment zážitkových večerech malujeme akrylem. Ten je pro své vlastnosti vhodným i pro úplné začátečníky. Akrylové barvy rychle schnou, mají vynikající kryvost i intenzitu odstínu.

Možná si říkáte, že něco starého... Ale vůbec ne! Chceme, aby tento večer patřil pouze vám a byl pro vás jedinečným zážitkem v elegantním a okouzlujícím prostředí.

Bez obav sáhněte po těch nových šatech nebo oblíbené košili. Pro každého máme připravenou funkční, ale přitom elegantní zástěru, která oblečení ochrání a udrží v čistotě.

Dostavte se prosím přibližně 15 minut před oficiálním začátkem zážitku. Tak budete mít pár minut navíc na to se v klidu usadit a objednat si něco dobrého k pití.

Určitě! Stačí uvést jméno osoby, se kterou si přejete sedět v poznámce k objednávce, a posadíme vás spolu.

Nezapomenutelné vzpomínky z večera pro vás uchováme v podobě krásných fotografií. Ty nejprve ovšem musí projít výběrem a korekturou našich profesionálních fotografů. Proto předem děkujeme za vaši trpělivost! Na fotky se můžete zpravidla těšit už do týdne od absolvování zážitku.

P.S. Někdy se přeci jen může stát, že fotografie z některých večerů dorazí později než jiné. V takovém případě buďte bez obav! Na těch vašich právě usilovně pracujeme a u vás by měly být během pár dalších dnů!

Nové termíny zážitků přidáváme do kalendáře postupně na měsíční bázi. To znamená, že termíny ny březen se vypisují v polovině ledna.

Rezervace

Na hlavní stránce najdete vždy aktuálně vypsané termíny, které vypisujeme 3-4 týdny dopředu. Jiné v danou chvíli bohužel nenabízíme. Informace o nově přidaných termínech můžete také sledovat na našich sociálních sítích

Chtěli byste domluvit individuální termín pro skupinku deseti a více lidí? Kontaktujte nás a rádi se o této možnosti pobavíme!

Ano! V případě rezervace pro 10 a více osob vám rádi připravíme celý večer podle vašich představ. Průběh večera je navíc možné upravit i na základě individuálních požadavků. Umíme zajistit mimo jiné i vynikající catering. Můžete se tak těšit na ArtMoment oslavu či teambuilding pro firmu ušitý přímo vám na míru! Napište nám na info@artmoment.cz, ať společně můžeme probrat podrobnosti.

Naše zážitkové večery v současnosti nabízíme ve čtyřech největších městech ČR. Můžete nás tak navštívit kromě Prahy i v Brně, Ostravě a Plzni.

Prozradíme vám ovšem malé tajemství: připravujeme i nové lokality! Napadají vás konkrétní místa, kde byste ArtMoment rádi viděli? Neváhejte a napište nám! Kdo ví, třeba se vám přání i splní.

V případě firemního  teambuildingu nebo třeba netradiční oslavy rádi zážitek uspořádáme prakticky kdekoliv. Můžete se tak těšit na ArtMoment přímo na míru! Napište nám na info@artmoment.cz a společně domluvíme podrobnosti

Občas se to může stát. V takovém případě nám co možná nejdříve zavolejte. Společně pak najdeme to nejlepší řešení! Rezervaci je možné zrušit a změnit na jiný termín nejpozději dva dny (48 hodin) před akcí. Později to už bohužel není možné. Výjimkou jsou naléhavé důvody, jako například onemocnění COVID-19.

Platba na místě bohužel není možná. Platba probíhá kartou nebo bankovním převodem při rezervaci.

Dárkový voucher

V záložce města, ve kterém chcete zážitek prožít, vyberte v kalendáři termín, který Vám nejvíce vyhovuje. Vybráno? Skvělé! Teď vytvořte rezervaci tak, jako byste tvořili běžnou objednávku. V nákupním košíku pod shrnutím Vaší objednávky najdete kolonku DÁRKOVÝ VOUCHER. Do té naťukejte unikátní kód, který najdete na svém dárkovém voucheru a klikněte na tlačítko UPLATNIT. Tímto krokem vynulujete cenu objednávky a rezervaci dle pokynů bez nutnosti cokoli doplácet dokončíte.

Voucher obdržíte v elektronické verzi obratem po dokončení objednávky. Můžete si ho tak ihned sami vytisknout. Ovšem počkejte si pár dní a voucher pro vás rádi vyhotovíme v elegantním dárkovém provedení. Vouchery tiskneme na kvalitní papír a zasíláme v luxusní obálce. Vy se tak nemusíte starat opravdu o nic!

Cena dárkového voucheru je rovná ceně zážitkových večerů ArtMoment. Pokud si tak budete přát, za poplatek 100-150 Kč vám kromě elektronické verze pošleme voucher i v elegantním dárkovém vyhotovení. Částka se odvíjí v závislosti na vámi zvoleném způsobu dopravy.

Za poplatek 100 Kč si voucher vyzvedněte ve své oblíbené Zásilkovně. Pokud vám vyhovuje lépe doručení přímo na adresu, za 150 Kč doveze kurýrní služba balíček až k vám domů.

Elektronickou verzi voucheru obdržíte na váš e-mail obratem po dokončení objednávky. Darovat ho tak můžete klidně hned! Tištěnou variantu odesíláme stejný nebo následující pracovní den. Na voucher se tak můžete těšit za 2-3 pracovní dny.

Na nic nečekejte a dárkový voucher přetvořte v jedinečný zážitek hned do 6 měsíců od jeho zakoupení. Jestliže to nestihnete, je možné planost voucheru dále prodloužit na této stránce .

Ano. Jestliže jste si svůj zážitek nestihli užít do 6 měsíců od zakoupení voucheru, nemusíte si zoufat! Jeho platnost je možné prodloužit o dalších 6 měsíců za poplatek 399 Kč nebo o celý rok za poplatek 499 Kč. Prodloužit voucher si můžete na této stránce.

Není. Všechny vouchery jsou designované v luxusním, avšak jednotném, provedení. Jak vypadají, se podívejte zde:

Vouchery necháváme tisknout na kvalitní tvrdší papír vždy ve větším množství a v jednotném elegantním designu. Proto dodatečné úpravy bohužel nejsou možné. Ovšem za 200 Kč rádi upravíme podobu elektronického voucheru přesně podle vašich představ! Voucher si pak můžete vytisknout sami.

Ano. Elektronickou verzi voucheru dostanete obratem po dokončení objednávky.

Ano. Tištěný voucher má stejné číslo jako elektronický.

Platba

Na výběr máte hned z několika možností:

 • Platební kartou přes GoPay.
 • Pomocí Apple Pay nebo Google Pay.
 • Prostřednictvím benefitních karet Edenred, Benefity.cz, Sodexo, Benefit Plus, Up! eBenefity.
 • Nebo využijte okamžitý nákup s platbou později Twisto.

Vaši objednávku jsme i tak v pořádku přijali, nevytvářejte proto prosím další. Na e-mailovou adresu uvedenou v objednávce vám brzy pošleme pokyny pro opakování platby.

E-mail jste neobdrželi nebo chcete vybrat jinou možnost platby? Připravte si prosím číslo své objednávky a kontaktujte naši telefonickou či e-mailovou zákaznickou linku.

Ano! Způsob platby pro vás můžeme změnit i u vytvořené nezprocesované objednávky. Připravte si prosím číslo své objednávky a kontaktujte nás prostřednictvím telefonické či e-mailové zákaznické linky. Společně vše vyřešíme.

Placení kartami Edenred a Up! eBenefity: Po načtení platební brány zadejte číslo své karty a ostatní povinné údaje. Platba následně proběhne automaticky.

Placení kartami Sodexo, Benefit Plus a Benefity.cz: Na konci objednávky do políčka "VAŠE POZNÁMKA" zadejte číslo své objednávky. Poté vás telefonicky kontaktujeme a platbu provedeme ručně. Hovor můžete očekávat z naší zákaznické linky (číslo +420 212 24 05 05).

Platba na místě bohužel není možná. V případě, že máte zájem o objednávku na poslední chvíli či si přejete provést doplatek za osobu navíc, kontaktujte nás prosím telefonicky na číslo +420 212 24 05 05. Rádi s vámi vše vyřídíme.

ZMĚNA A ZRUŠENÍ TERMÍNU

Ano, určitě. O změnu termínu můžete požádat do 48 hodin před začátkem objednaného zážitku.

Pokud si přejete větší flexibilitu, přidejte si do košíku za 199 Kč naši službu „zvýšená flexibilita”. S tou je možné změnit termín zážitku až do 15 minut před jeho začátkem.

Ano, tuto změnu můžete provést kdykoliv před začátkem zážitku.

Ano, i takovou možnost máte. Pokud to stihnete do 48 hodin před začátkem objednaného zážitku, je zrušení bez storno poplatku.

V případě, že si v košíku zvolíte možnost „zvýšená flexibilita”, budete moct zážitek zrušit bez poplatku dokonce až 6 hodin před jeho začátkem.

Pokud termín zrušíte nejpozději do hodiny před začátkem zážitku a uvedete závažné důvody pro provedení storna, bude vám vráceno 50 % z ceny kurzu. Pokud svou neúčast neodůvodníte či vůbec neoznámíte, propadá cena kurzu v plné výši.

Spolupráce

Rádi slyšíme, že se chcete přidat do našeho skvělého týmu! Napište nám o sobě víc! Pošlete prosím svůj životopis, krátký motivační dopis a případné otázky na e-mail kariera@artmoment.cz. Budeme se těšit!

Spolupráci jsme určitě otevřeni a rádi probereme detaily. Napište nám prosím na email info@artmoment.cz, ať se můžeme společně více pobavit.