• Zážitkový večer malování ArtMoment v Brně
 • S námi zvládnete namalovat obraz, který uchová vzpomínky na momenty večera s jedinečnou atmosférou.

  Co Vás na kurzu čeká a jak celý večer probíhá?

  • Ve skvělém prostředí s námi strávíte tři hodiny, za které zvládnete obraz dokončit.
  • Nejprve se s Vámi přivítáme a usadíme Vás na místo, kde již bude vše připraveno.
  • Po usazení pro Vás máme welcome drink — Prosecco, víno, nebo nealkoholický nápoj dle výběru.
  • Po výběru předlohy Vám naše lektorky vše vysvětlí a dají užitečné rady pro začátek.
  • Barvy Vám připravíme a dáme zástěru, díky které se neušpiníte od barev.
  • V průběhu celého večera bude prostor pro Vaše individuální dotazy a konzultaci.
  • Během celého večera je k dispozici delikátní jídelní a nápojový lístek restaurace a příjemná obsluha.
  • V průběhu, ale i po dokončení Vašeho uměleckého díla Vám uděláme skvělé fotky.
  • Na konci Vám obraz bezpečně zabalíme a vše po Vás rádi uklidíme.

  Zážitek je vhodný pro osoby starší 12 let.

   

  Předprodej je v plném proudu

  Byla to jízda a pilotní ArtMoment v Brně je vyprodán, děkujeme!

  Určitě tím ale nekončíme a nejpozději 25. záři otevřeme rezervace na nové termíny.

  Chcete být první, kdo dostane možnost rezervaci vytvořit a ujistit se tak, že zbyde místo na vámi preferovaný datum? Zakupte voucher již dnes a my vás budeme kontaktovat den předtím, než rezervace otevřeme pro veřejnost. Voucher má platnost 6 měsíců.

  Objednat voucher

  Zvládnu to, i když neumím malovat?

  Odpověď zní ANO! Většina účastníků kurzu jsou lidé, kteří malovali naposledy ve školce, nebo základní škole. Celý koncept je připraven na to, že nemáte zkušenosti, ani nadání. Lektorky Vám pomohou s výběrem vhodné předlohy a budou k dispozici na individuální konzultaci.

  Pokud sem tam, nebo pravidelně malujete, rádi se s Vámi pobavíme a večer pro Vás individuálně upravíme tak, aby jste se nenudili.

  Kde zážitek probíhá?

  V elegantní Vittorio Restaurant v srdci Brna na vás čeká prvotřídní four season kuchyně. Filozofií je synergie přátelského přístupu, otevřenosti a lahodných pokrmů z těch nejlepších surovin. Four seasons kuchyně je jedinečná v tom, že pracuje s potravinami, které byly vypěstovány ve svém přirozeném ročním období.

  Příjemný zážitek je zaručen

  @natalie.tolarova

  “Mám ze sebe radost a jednoznačně mám radost z tohoto užitého večera. Hned bych si to zopakovala!”

  @natali_kot

  “Tak dnes večer tvořím toto velice umělecké dílo, držte palce a někdy se na tento večer stavte také, je to super!”

  @beha_nguyen

  “Na lekci jsem šla odpočinout už podruhé. A pokaždý naprostá spokojenost, obraz zvládnou i lidi, co předtím nikdy nemalovali. Přijde mi to i fajn zpestření pro páry, pokud teda ten druhý chce.”

  @petrlexa

  “Jako malej jsem často chodil ven s tužkou a papírem a kreslil, co jsem viděl. Dneska jsem si to na Art Momentu po asi 20 letech zase trochu oživil.”

  @terezista

  "Včerejší dokonalý večer s mojí Happy Buddhou!”

  Všechny recenze

  Co mohu
  namalovat?

  Na výběr máme více než 40 různých motivů, které vybírali umělci na základě obtížnosti, proveditelnosti a vzhledu. Výběr je široký a vybrat si můžete od pop-artu, přes krajiny, zvířátka, květiny, až po abstrakci. Při výběru Vám lektorky budou plně k dispozici a na základě vašich požadavků poradí, který z motivů bude ten pravý.

  Připojte se
  do týmu!

  Do našeho skvělého týmu ArtMoment hledáme posily na tyto pozice: lektor malování, fotograf. V případě, že rádi malujete a chtěli byste být inspirací a průvodcem do světa umění pro naše zákazníky, nebo je Vaší vášní portrétové a reportážní focení, napište nám prosím na kariera@artmoment.cz s pár větami o sobě a přiložte své CV. Budeme se těšit na spolupráci!

  Nejste z Brna?

  Přijďte k nám do jedné ze čtyř restaurací v Praze, například do Spojky Karlín, která je první flexitariánskou restaurací v České republice. Industriální styl s vysokými stropy obohacenými zelení a prosklenými stěnami, které do prostoru přinášejí přirozené světlo, vás naladí na tu správnou vlnu. Prostor zaručí přátelskou a tvůrčí náladu, která bude základem vašich uměleckých děl.

  Dostupné termíny v Praze

  Nejste z Brna?

  Vyzkoušejte ArtMoment v Plzni, kde restaurace ZA OPONOU nabízí příjemný a útulný interiér v jedinečném a inspirativním prostoru Nového divadla v Plzni. Můžete zde strávit večer v romantickém rozjímání nad malbou, dobrou večeří a skvělým vínem.

  Dostupné termíny v Plzni

  Nejste z Brna?

  CØKAFE v Ostravě se zalíbí nejen minimalistům, kteří zbožňují kvalitní kávu světových značek, ale i všem milovníkům čistých a vzdušných moderních interiérů. Kavárna nabízí nejenom výbornou kávu, kterou praží sama v Ostravě, ale také výborné občerstvení. Pravidelně též pořádá nejrůznější akce spojené s poznáváním kávy, výsadbou a aranžováním květin nebo přípravou míchaných nápojů, a nově i zážitkové večery malování ArtMoment.

  Dostupné termíny v Ostravě
   
   
   

  Dárkový voucher

  Nejlepší dárek je zážitek! Darujte dárkový voucher na zážitkový večer malování ArtMoment. Udělejte radost darováním nezapomenutelného večera ve skvělém prostředí.

  Více informací

  Podívejte se, co na ArtMomentu zažijete

   
   
  Dostupnost:Zvolte variantu (2 ks) Máme volná místa (4 ks) Máme volná místa
  • Varianta:
  • Cena:
  • 1 690 Kč 1 690 Kč 1 690 Kč
 • Zážitkový večer malování ArtMoment v Brně
  • 1 z 42
  Zážitkový večer malování ArtMoment v BrněZážitkový večer malování ArtMoment v BrněZážitkový večer malování ArtMoment v BrněZážitkový večer malování ArtMoment v BrněZážitkový večer malování ArtMoment v BrněZážitkový večer malování ArtMoment v Brně6666 1 vittorio opening 15ArtMoment 8ArtMoment 9ArtMoment 10ArtMoment 11ArtMoment 12ArtMoment 13ArtMoment 15ArtMoment 16ArtMoment 17ArtMoment 18ArtMoment 19ArtMoment 20ArtMoment 21ArtMoment 22ArtMoment 23ArtMoment 24ArtMoment 25ArtMoment 26ArtMoment 27ArtMoment 28ArtMoment 29ArtMoment 30ArtMoment 31ArtMoment 32lektorkyZážitkový večer malování ArtMoment v BrněZážitkový večer malování ArtMoment v BrněBR 27.01.23BR 01.02.23BR 08.02.23BR 15.02.23BR 22.02.23Vittorio (2)Vittorio (1)