Náš tým

Kateřina Nováková

Ahoj, jmenuji se Kačka a tým Art Momentu doplňuji jako lektorka.

Vystudovala jsem Střední uměleckou školu, obor Užitá malba a následně se rozhodla spojit malbu s něčím, co mě vždy velice lákalo, s učením. Proto jsem pokračovala na Pedagogickou fakultu studovat Výtvarnou výchovu a Pedagogiku. V současnosti stále studuji a zároveň působím jako lektorka Keramiky a Výtvarných technik pro předškolní a školní děti. Ve volných chvílích se věnuji vlastní tvorbě, ve které se zaměřuji převážně na abstrakci.

Budu se snažit o to, abych Vám předala co nejvíce zkušeností a především abychom si večer všichni společně užili.

Kamila Krausová

Zdravím vás, jmenuji se Kamila a jsem umělkyně, která ráda tvoří specifická umělecká díla v naladění nejrůznějších symbolů a za použití psychologie barev či s určitým významovým záměrem.

V mé tvorbě se setkáte s malbami na plátně a na oblečení nebo s různými dalšími dekorovanými předměty. Tvořím z volné inspirace i na zakázku. V současné době také spolupracuji s další umělkyní na ilustraci knižního pohádkového a magického příběhu.

Proces vzniku uměleckého díla mne neustále baví a fascinuje a ráda budu vaší průvodkyní během tohoto obohacujícího zážitku.

Karla Hospodarska

Ahoj, jmenuji se Karla a malování se věnuji už od malička.

Deset let jsem žila ve Francii, kde jsem mimo Státní divadelní konzervatoř vystudovala i Výtvarnou fakultu na univerzitě Michel de Montaigne v Bordeaux. V současné době se věnuji především performance, vyučování dějin umění a actingu před kamerou.

ArtMoment jsou pro mě vždy krásně strávené tři hodiny, kdy poznám nové tváře s kterými mám radost sdílet výsledky jejich práce.