• Dárkový voucher
 • Nejlepší dárek je zážitek! Darujte dárkový voucher na zážitkový večer malování ArtMoment. Udělejte radost darováním nezapomenutelného večera ve skvělém prostředí.

  Cena zahrnuje

  • Welcome drink na přivítanou.
   • ArtMoment je zážitkem pro všechny vaše smysly.
  • Prémiové materiály pro snadné tvoření.
   • Plátno, stojan, barvy, štětce, tužky, guma i zástěra. Mysleli jsme na všechno!
  • Rady a tipy od profesionálních lektorek a lektorů.
   • Naši profesionální lektoři a lektorky se stanou vašimi průvodci i pomocníky.
  • Atmosféru nevšedních prostor kavárny či restaurace.
   • Prozkoumejte s námi nová nevšední místa.
  • Krásné fotografie od našich šikovných fotografů a fotografek.
   • Vaše vzpomínky pro vás uchováme v podobě nádherných fotografií.
  • Nezapomenutelný zážitek, při kterém vaši blízcí zkusí něco nového.
   • Darujte nezapomenutelné chvíle v okouzlující atmosféře!
   

  3 + 1 důvodů proč darovat ArtMoment

  ZÁŽITEK PRO VŠECHNY

  S ArtMoment svým blízkým darujete možnost nejen ponořit se do světa umění, ale třeba i překvapit sami sebe. Zakládáme si na tom, že s námi zvládne obraz namalovat opravdu každý.

  INDIVIDUÁLNÍ PŘÍSTUP

  Naši lektoři a lektorky provedou vaše blízké celým zážitkem a pomohou jim s čímkoli je potřeba. Ať už půjde o výběr předlohy, míchání barev nebo dotažení obtížného detailu.

  KOMPLEXNÍ PROŽITEK

  V ArtMoment dbáme na to, aby okamžiky, které s námi vaši blízcí stráví, byly výjimečné v každém ohledu. Nevšední prostory, jen ty nejlepší materiály a vlastní mistrovské dílo.

  NEMUSÍTE SE O NIC STARAT

  Když zvolíte ArtMoment, všechny starosti pro vás končí. Brzy vám zašleme voucher v elegantním dárkovém provedení a konkrétní termín si vaši blízcí vyberou sami.

  Pro koho se voucher ArtMoment hodí

  Doslova pro kohokoli! Na zážitky přicházejí všechny generace. A nenechte se mýlit. ArtMoment zdaleka není jen pro ženy. Ačkoli pánové občas váhají, většina z nich odchází s pocitem nadšení a příjemného překvapení.

  Objednat voucher

  Z čeho můžete vybírat

  V ArtMoment nabízíme řadu konceptů. Každý je jedinečný. Který vyberete pro své blízké vy?

  ArtMoment Classic

  Darujte vašim blízkým pocit, že jsou opravdovými malíři. Zážitek s klasickými a tematickými předlohami je naším nejpůvodnějším konceptem. Malujeme při něm na plátno akrylovými barvami a vaši blízcí si vyberou až ze 42 různých předloh. Součástí klasického setu je třeba oblíbený Buddha, zamilovaní sloni nebo hipsterské avokádo či monstera. Čas od času pořádáme i zážitky s tematickými předlohami, které mohou obsahovat motivy ze světa zvířat, cestování nebo ročních období.

  Podrobněji o ArtMoment Classic

  ArtInk

  Dejte možnost vašim blízkým vyzkoušet, jak funguje hravá technika malování lihovou tuší. Pomocí líhu, inkoustu a třpytivých pigmentů namalují stylové abstraktní dílo. Při zážitku ArtInk malujeme na speciální papír podle inspiračních předloh. Svůj obraz si pak vaši blízcí navíc i zarámují. Tento způsob tvoření je ideální (nejen) pro všechny začátečníky.

  Podrobněji o ArtInk

  ArtWine

  Pokud máte ve svém okolí milovníky vína, volba je jasná. Během zážitků ArtWine jsou kromě našich lektorů a lektorek přítomni i sommeliéři, kteří vaše blízké provedou bohatostí chutí vín. Po degustaci se víno stane barvou, se kterou vaši blízcí na papír podle jedné z předloh vytvoří originální obraz. Své veledílo, nebo bychom měli říct víno-dílo, si na závěr zarámují.

  Podrobněji o ArtWine

  ArtCoffee

  Dopřejte svým blízkým jedinečné dobrodružství spojení chutí a umění. ArtCoffee se hodí pro všechny ty, kteří propadli chuti kávy. Obdarovaní ochutnají různé druhy kávy od těch nejlepších baristů a poté začnou tvořit. Na základě předlohy na papír namalují obraz v příjemných béžových a hnědých tónech. Svůj obraz si na závěr zarámují.

  Podrobněji o ArtCoffee

  ArtTexture

  Jsou vaši blízcí vyznavači trendů a minimalistického stylu? Na ArtTexture je čekají stylové předlohy vyobrazující siluety lidí či různých předmětů na barevných podkladech. Při zážitku malujeme na plátno a používáme nejen štětec a akrylové barvy, ale také dekorativní tubu. Díky této technice obraz získá zajímavou plastickou texturou. Vaši blízcí si domů odnesou dílo, které zaujme na první pohled!

  Podrobněji o ArtTexture

  ArtKids

  Darujte zážitek ArtMoment dospělým i malým umělcům od 7 let. ArtKids je šitý na míru rodičům a dětem. Obdarované bude čekat zábavný úvod k historii umění, malování, tvoření sošky i pauzy na osvěžení. Při zážitku používáme nejen plátno a akrylové barvy, ale také různé zábavné výtvarné potřeby jako třeba uhlí, rudku nebo špejle.

  Podrobněji o ArtKids

  ArtSense

  Dopřejte svým milovaným zážitek plný tvoření prosycený vůněmi, jemnými oleji a dalšími přírodními surovinami. Spolu s Organic Lab v ArtMoment pořádáme event, při kterém si vaši blízcí vyrobí hned 3 kosmetické produkty. Svíčku nebo mýdlo, krém nebo olej na tělo či obličej, sůl do koupele nebo tělový peeling. Vše přesně dle svých představ.

  Podrobněji o ArtSense
   
   

  ČASTO KLADENÉ DOTAZY

  Voucher obdržíte v elektronické verzi obratem po dokončení objednávky. Můžete si ho tak ihned sami vytisknout. Ovšem počkejte si pár dní a voucher pro vás rádi vyhotovíme v elegantním dárkovém provedení. Vouchery tiskneme na kvalitní papír a zasíláme v luxusní obálce. Vy se tak nemusíte starat opravdu o nic!

  Cena dárkového voucheru je rovná ceně zážitkových večerů ArtMoment. Pokud si tak budete přát, za poplatek 100-150 Kč vám kromě elektronické verze pošleme voucher i v elegantním dárkovém vyhotovení. Částka se odvíjí v závislosti na vámi zvoleném způsobu dopravy.

  Za poplatek 100 Kč si voucher vyzvedněte ve své oblíbené Zásilkovně. Pokud vám vyhovuje lépe doručení přímo na adresu, za 150 Kč doveze kurýrní služba balíček až k vám domů.

  Elektronickou verzi voucheru obdržíte na váš e-mail obratem po dokončení objednávky. Darovat ho tak můžete klidně hned! Tištěnou variantu odesíláme stejný nebo následující pracovní den. Na voucher se tak můžete těšit za 2-3 pracovní dny.

  Na nic nečekejte a dárkový voucher přetvořte v jedinečný zážitek hned do 6 měsíců od jeho zakoupení. Jestliže to nestihnete, je možné planost voucheru dále prodloužit na této stránce .

  VŠECHNY FAQ

  ZAŽIJTE I VY SVŮJ ARTMOMENT

  @stibrovicnikolka

  “To je takový kurz, kde všichni popijejí a na konci mají obraz i ty nejvetší lopaty :D”

  @beha_nguyen

  “Na lekci jsem šla odpočinout už podruhé. A pokaždý naprostá spokojenost, obraz zvládnou i lidi, co předtím nikdy nemalovali. Přijde mi to i fajn zpestření pro páry, pokud teda ten druhý chce.”

  @klucizprahy

  “Díky @janekrubes za skvělej večer!!! Náš malej "teambuilding". Já teda zůstanu radši u těch videí :D Ale bavilo mě to moc! Skvělá akce!”

  @lucibenesova_official

  “Za tři hodiny vytvoříte svůj vlastní obraz a věřte mi, že to s touhle partou zvládne úplně každý. Tak milé prostředí,děvčata lektorky a hlavně velký relax a pohoda se štětcem a sklenkou vínka!”

  @natalie.tolarova

  “Mám ze sebe radost a jednoznačně mám radost z tohoto užitého večera. Hned bych si to zopakovala!”

  @petrlexa

  “Jako malej jsem často chodil ven s tužkou a papírem a kreslil, co jsem viděl. Dneska jsem si to na Art Momentu po asi 20 letech zase trochu oživil.”

  @fallenkaa

  “Vyzkoušely jsme zážitkový večer malování s ArtMoment <3”

  @natali_kot

  “Tak dnes večer tvořím toto velice umělecké dílo, držte palce a někdy se na tento večer stavte také, je to super!”

   
   
  Návštěvy influencerů

  CHCI DAROVAT VOUCHER: JAK NA TO?

  KROK 1:
  KLIKNĚTE SI PRO NĚJ

  Elektronická varianta voucheru u vás bude do pár minut po objednání, tištěná do pár dnů.

  KROK 2:
  NEJDŘÍV NAČANČAT, PAK POTĚŠIT

  Voucher pro vás připravíme ve vyšperkovaném dárkovém vyhotovení, nebo si elektronickou variantu můžete vytisknout hned a ještě ten den darovat!

  KROK 3:
  TEN SPRÁVNÝ (ART)MOMENT

  Pak už si jen během pár vteřin obdarovaný na webu zvolí vyhovující termín a při objednávce použije kód uvedený na voucheru. A je to!

  KROK 4:
  KAŽDÝ SVÝM TEMPEM

  Platnost voucheru je 6 měsíců od objednání. Ovšem v případě potřeby je možné na našich stránkách tuto dobu prodloužit až o dalších 12 měsíců.

  Napsali o nás

  ZVOLTE SI TU NEJLEPŠÍ VARIANTU

  ELEKTRONICKÝ VOUCHER

  Elektronickou verzi voucheru obrdžíte obratem po dokončení objednávky. Můžete si ho tak ihned sami vytisknout.

  TIŠTĚNÝ VOUHCER

  Za 3-5 dnů může být voucher u vás i v kompletním dárkovém vyhotovení. Vouchery tiskneme na kvalitní papír a zasíláme v elegantní obálce.

  Dostupnost:Zvolte variantu (989 ks) Hned k odeslání (979 ks) Hned k odeslání (996 ks) Hned k odeslání (996 ks) Hned k odeslání (998 ks) Hned k odeslání (997 ks) Hned k odeslání (1000 ks) Hned k odeslání (999 ks) Hned k odeslání (1000 ks) Hned k odeslání (998 ks) Hned k odeslání (999 ks) Hned k odeslání
  • Varianta:
  • Cena:
  • 1 690 Kč1 690 Kčod 1 690 Kč (–11 %) (–11 %)(–11 %)
   1 890 Kč 1 690 Kč 1 690 Kč 1 690 Kč 1 490 Kč 1 890 Kč 1 890 Kč 1 490 Kč 1 690 Kč 1 890 Kč 1 690 Kč od 1 490 Kč
 • Dárkový voucher
  • 1 z 8
  Dárkový voucherDárkový voucherDárkový voucherDárkový voucherDárkový voucherDárkový voucherDárkový voucher